Przebój Sezonu - Komedia Hit 2017 roku

Przebój Sezonu - Komedia Hit 2017 roku

Przebój Sezonu - Komedia Hit 2017 roku

Ta komedia udowodni, że jednego dnia możesz być na szczycie, a następnego na dnie. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania!

Zabawne dialogi, niespodziewane zwroty akcji rozbawią nawet największych ponuraków. Nie zwlekaj i kup bilety już dziś.

W spektaklu Przebój Sezonu poznamy historię Daniela Wieloraka - uwielbianego aktora-celebrytę, znanego powszechnie z telewizyjnych reklam.
Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje go w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza to jego życie wydaje się bajką… Do dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca – to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka – Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan, w który nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza.

To komedia o tym że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektar Twojej kariery. To przestawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.

14 kwietnia
Sobota, godz. 19:00

Hannover
Bürgerhaus Misburg, Seckbruchstraße. 20

SEKTOR NUMEROWANY
Bürgerhaus Misburg

BILETY DOSTĘPNE W SEKTORZE:

Bilety A
cena: 35.00
DOSTĘPNE: 76
Bilety B
cena: 30.00
DOSTĘPNE: 68
SEKTOR NUMEROWANY

Wiadomość